background

Teşekkür

İlk olarak bu hayata gelmemi sağlayan, dünyada eşi az bulunur rahmetli annem Şerife ve babam Nurettin’e, kısacık birlikteliğimizde o kocaman kardeş sevgisini yeri geldiğinde ustalıkla dostluk ve arkadaşlığa dönüştürebilen rahmetli ağabeyim Turan’a teşekkür ederim.

Hayatıma girdiği andan itibaren yaşadığımız onca kaos ve sıkıntıya rağmen birbirimizden asla vazgeçemediğimiz ve hayatı her daim eğlenceli kılabilen sevgili eşim Serhat’a, tüm güzellikleri ile yaşamımı renklendiren, gurur ve mutluluk kaynağım olan sevgili çocuklarım Aslı ve Can’a hayatımda oldukları ve beni bu bir buçuk yıllık yolculuğumda da destekledikleri için teşekkür ederim.

Sevgili Neş’e beni Reiki öğrencisi olarak muhteşem yetiştirdin. Sevgili Ezgi bana benden daha fazla güvenerek, korkusuzca yüzebilmem için hayat denizinin içine attın. İkinize de sonsuz teşekkürler.

Kitabımın hazırlığı sırasında, yazdıklarımı sabırla okuyup, yardımcı olan ve değerli fikirlerini benimle paylaşan sevgili dostlarım Ahmet Akın ve Canan Batıman’a teşekkür ederim.

Yaşadığım tüm duygularımı, sevinçlerimi, korkularımı, üzüntülerimi, kızgınlıklarımı paylaştığımda beni yargısızca dinlediklerinden her zaman emin olduğum tüm Reiki aileme ve hayatıma bir şekilde dahil olarak insani gelişmelerime katkıda bulunan tüm insanlara teşekkür ederim.

Kitabımın internet sitesini ve tasarımını hazırlayarak sizlere ulaşabilmemi sağlayan sevgili oğlum Can’a  tekrar teşekkür ederim.